Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У грудні Комітет Міністрів Ради Європи розгляне питання української судової реформи

0 1

У грудні 2019 р. Комітет Міністрів Ради Європи розгляне питання української судової реформи.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Про це повідомив представник Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Ради Європи Павло Пушкар під час круглого столу “Діяльність Вищої ради правосуддя: забезпечення судової незалежності та підзвітності суддів”, який відбувся 23 жовтня 2019 р. у Києві, зазначає прес-служба ВРП.

Павло Пушкар повідомив, що Щорічна доповідь ВРП про стан незалежності суддів в Україні за 2018 р. стала підґрунтям для оцінки Комітетом Міністрів Ради Європи прогресу у виконанні рішень “Олександр Волков проти України”, “Денісова проти України”, “Куликов та інші проти України” у вересні 2019 р.

За його словами, з огляду на прийняття ВРУ Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування” (законопроект №1008) Комітет Міністрів Ради Європи розгляне питання української судової реформи у контексті нагляду за виконанням рішень ЄСПЛ у цій групі справ.

Залиште коментар