Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ГПУ пропонують відтермінувати вступ в дію закону про прокуратуру

0 22

У Генеральній прокуратурі України пропонують відтермінувати вступ в дію закону про прокуратуру. Про це повідомив голова консультативної ради ГПУ Віталій Повх.

«Якщо він вступить 25 квітня в силу, буде розбалансовано систему слідчого управління. Скасовано нагляд – це добре, проте в наших умовах є певні проблеми з виконанням закону збоку чиновників», – зазначив він.

Представник Генпрокуратури вважає, що реформувати прокуратуру в Україні необхідно після здійснення адміністративної реформи і внесення змін до Конституції.

На початку квітня Верховна Рада не підтримала внесення змін до закону про прокуратуру, згідно з якими відкладається набуття ним чинності до початку наступного року. Законопроект передбачав, що закон про прокуратуру мав набути чинності 1 січня 2016 року.

У жовтні минулого року Верховна Рада ухвалила закон про прокуратуру. У чинній редакції закон «Про прокуратуру» набуває чинності через шість місяців після прийняття, тобто 25 квітня.

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар