Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ДСА скоротили чисельність працівників

0 23

Для економного і раціонального використання коштів Державною судовою адміністрацією України проведено скорочення чисельності працівників центрального апарату на 10 відсотків, кількість працівників зменшено до 144 одиниць.

Нову структуру Державної судової адміністрації України затверджено наказом ДСА України від 19 листопада 2014 року  № 685/к «Про затвердження структури ДСА України».

Відповідно до документа, серед іншого, проведено скорочення одного заступника Голови ДСА України, радників та помічника Голови ДСА України.

Крім того, на виконання рішення Ради суддів України від 05.09.2014 № 21 при Раді суддів України у складі ДСА України на правах відділу утворено прес-центр судової влади України. Основними завданнями Прес-центру є:

– офіційне інформування через ЗМІ та офіційний веб-портал «Судова влада України» і веб-сайт Ради про діяльність судів, органів суддівського самоврядування, ДСА України, а також оприлюднення публічної інформації, розпорядником якої є ДСА України;

– формування позитивного іміджу Ради, інших органів суддівського самоврядування, судів, ДСА України;

– інформаційне забезпечення діяльності голови Ради, інших її членів, голів рад суддів спеціалізованих судів, Голови ДСА України, за потреби – голів судів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар