Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Дніпрі створено перший дитячий штаб з протидії булінгу

0 43

Представники органів юстиції Дніпропетровщини завітали до вихованців загальноосвітньої середньої школи 19 Дніпровської міської ради.
Саме з цієї школи на Дніпропетровщині розпочалося проведення просвітницьких заходів #СтопБулінг. Також з учнями цієї школи органи юстиції відзняли цікавий відеоролик, який транслюється на YouTube-каналі Junior TV.

Цього разу вихованці школи, за ініціативи органів юстиції, зібрали круглий стіл «Зупинимо булінг у школі», щоб проговорити проблему цькування вголос та віднайти шляхи її вирішення.

Дорослі та підлітки в дружній атмосфері дискутували на тему булінгу. Діти заповнили анонімні анкети на предмет того, чи стикалися вони з булінгом, в якості кого виступали в цьому процесі.
Результат цієї зустрічі справді вражає, адже створено перший дитячий штаб з протидії булінгу! Цей штаб є прикладом об`єднання дорослих та дітей у вирішенні цієї проблеми. Впевнені, що діяльність цього штабу переймуть і інші навчальні заклади.

На завершення зустрічі, за ініціативи очільника органів юстиції Леоніда Маньковського та за підтримки Кулінарної студії «Фартук», представники новоствореного штабу отримали корисний майстер-клас з випікання млинців. Тож у перший день Масниці випікали млинці всі: і діти, і дорослі.

«Сьогодні панує атмосфера чарівності та навіть, певної міри, магії. Наш майстер-клас покликаний показати дітям, що дорослі їм надійна підтримка. А ще те, що в світі так багато цікавих справ, які варто спробувати! Діти, які зайняті, які продемонстрували відмінну командну роботу, ніколи не знайдуть місця для проявів жорстокості!», – зазначив Леонід Маньковський.

Джерело: https://minjust.gov.ua

Залиште коментар