Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тиждень права розтягнеться на два місяці

0 17

У листопаді-грудні органи юстиції роз‘яснюватимуть громадянам права людини та надаватимуть безоплатну правову допомогу

План відповідних заходів затвердив Міністр юстиції Олександр Лавринович з нагоди проведення у 2012 році традиційного «Всеукраїнського тижня права».

Цьогорічна акція охоплюватиме не лише тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний День прав людини (з нагоди якого в Україні було започатковано щорічне проведення «Тижня права»), а триватиме протягом двох місяців.

Так, у листопаді-грудні в змі планується розміщення коментарів, консультацій, роз’яснень, в яких працівники державних органів та установ, а також служб, що координуються через Міністра юстиції (Державна виконавча служба, Укрдержреєстр, Служба захисту персональних даних, Пенітенціарна служба, Укрдержархів), порушуватимуть питання прав людини, надаватимуть відповіді на запитання читачів цих видань тощо.

Безпосередньо у «Тиждень права», який цього року триватиме з 10 по 16 грудня, відбудуться заходи, під час яких громадяни зможуть особисто отримати роз‘яснення та безоплатну правову допомогу з питань захисту прав людини.

Зокрема, надаватимуться консультації щодо порядку звернення та виконання рішень ЄСПЛ, надаватимуться безоплатні юридичні консультації. В установах виконання покарань відбудуться консультації для засуджених з питань реалізації та захисту їхніх прав. Плануються й інші соціально-значимі заходи, такі як майстер-класи провідних юристів, конкурси та уроки з прав людини в навчальних закладах тощо.

Як відомо, Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована в Україні з нагоди відзначення у 2008 році 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Згідно з Указом Президента, «Всеукраїнський тиждень права» проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Теги:

міністерство юстиції України, Тиждень права, Загальна декларація прав людини, ООН

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар