Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко зібралася уніфікувати процедуру видачі земельних актів

0 13

Кабінет Міністрів має намір уніфікувати безкоштовну видачу земельних актів на володіння землею громадянам України, що мають присадибні ділянки.

Про це на засіданні повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, передає кореспондент «proUA».

Як відзначила прем’єр, таке рішення буде прийнято з огляду на те, що «коли Кабмін прийняв рішення безкоштовно видавати земельні акти, то по всій вертикалі йде потужний саботаж чиновницької братії, яка звикла разом з такими нечесними підприємцями наживатися на тому, що людина хоче оформити за Конституцією свою присадибну ділянку».

Як пояснила Тимошенко, у Кабмін скаржаться люди на дискримінацію при видачі земельних актів.

«Кабмін внесе зміни до постанови №844, тому що ми, коли почали видавати акти, зрозуміли, що, на жаль, усіма рішеннями, які у тому числі й уряд прийняв, люди поділені на 2 групи. Перша – це ті, хто безкоштовно можуть отримати акт, і саме ті люди, які до 2002 року оформляли таку ділянку. А друга група людей – яка так само змогла оформити цю ділянку, але вже після 2002, я маю на увазі на рівні сільських і селищних рад», – відзначила Тимошенко.

«Саме для того, щоб прибрати цю несправедливість, ми сьогодні приймемо постанову, яка введе абсолютно однакові умови для всіх громадян, що отримали такі земельні ділянки, як до 2000 так і після року. Тобто ми уніфікуємо безкоштовну видачу земельних актів. Тому що мільйони людей до нас звернулися, що таке розділення дискримінує їх право на отримання безкоштовного земельного акту», – додала вона.

Також вона повідомила, що 22 жовтня відбудеться всеукраїнська нарада, присвячена організації видачі безкоштовних земельних актів людям, що мають присадибні ділянки. Нарада пройде за участю глав ОДА, їх заступників, усіх керівників Держкомзему.

Як повідомлялося, безкоштовні державні акти на право власності на землю, в рамках відповідної постанови уряду, поки отримав 841 українець.

Джерело:

proUA

Залиште коментар