Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко заявляє, що суддям КС пропонують по мільйону доларів за визнання «коаліції тушок»

0 18

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє про тиск і залякування суддів Конституційного суду з метою визнання ними коаліції і уряду легітимними. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу.

«Суддям погрожують звільненням, Генпрокуратурою. Погрожують звільнити за порушення присяги, а ти, що погодяться бути з Януковичем пропонують 1 мільйон доларів» , – заявила Тимошенко.

За її словами, цю інформацію вона отримала безпосередньо від суддів КС.

Тимошенко також закликала КС об’єднати в одне провадження подання БЮТ, НУНС і ПР з цього питання. На її думку, те, що КС почав розглядати подання від ПР окремо від інших, говорить про те, що вже почався «тенденційний процес, який може дуже погано завершитися для України».

Нагадаємо, в КС поступило три подання щодо конституційності формування коаліції фракціями і окремими депутатами – від ПР, БЮТ та депутата від НУНС Яценюка.

КС наразі відкрив провадження тільки за поданням депутатів від ПР.

9 березня Рада визначила в своєму регламенті, що коаліція – це об’єднання депутатських фракцій, депутатів, до складу якого входять більшість депутатів від конституційного складу парламенту. 11 березня в Раді було створено нову коаліції.

Джерело:

proUA

Залиште коментар