Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко вимагає звільнити суддів, що зупиняли приватизацію ОПЗ

0 14

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає у Вищої ради юстиції звільнити суддів, які приймали рішення про припинення приватизації Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область) за позовами крупних виробників мінеральних добрив підприємства «Азот» (Черкаси) і компанії «Дніпроазот» (Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область).

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді Андрій Портнов, передають «Українські новини».

«Сьогодні Юлія Тимошенко особисто звернулася у Вищу раду юстиції з вимогою звільнити суддів, причетних до цієї процедури», – сказав він.

Також Портнов додав, що БЮТ має намір ініціювати зміни статусу суддів так, щоб ті не могли брати участь в ухваленні рішень, що впливають на наповнення державного бюджету і залучення інвестицій.

На думку Портнова, дані судові рішення і указ Президента Віктора Ющенка, що припинив приватизацію ОПЗ, завдали державі значного економічного збитку.

Нагадаємо, компанія «Нортіма», яка запропонувала на конкурсі з продажу Одеського припортового заводу найбільшу ціну, але так і не була визнана переможцем, має намір добиватися в суді примушення до укладення договору купівлі-продажу ОПЗ.

Аргументацією для відмови з боку Фонду державного майна стало те, що в результаті перешкод процесу приватизації, зокрема судових, був сильно підірваний інтерес до об’єкту, а ціна приватизації виявилася заниженою.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко звинуватила учасників конкурсу по приватизації ОПЗ у змові.

22 вересня Окружний адміністративний суд Києва припинив конкурс з продажу ОПЗ за позовом «Дніпроазота».

У липні ФДМ оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ; стартова ціна пакету акцій складає 4 млрд. гривень.

17 вересня Президент Віктор Ющенко припинив приватизацію ОПЗ, крім того, Окружний адмінсуд Києва цього ж дня в забезпечення позову крупного виробника міндобрив черкаського «Азоту» також припинив продаж підприємства.

21 вересня «Азот» відкликав свій позов.

Джерело:

proUA

Залиште коментар