Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко викликали на допит у Генпрокуратуру

0 13

Лідер БЮТ, екс-прем’єр України Юлія Тимошенко повідомила, що отримала запрошення в Генеральну прокуратуру в зв’язку з її заявами про тиск на суддів Конституційного суду (КС) у справі про легітимність створення нинішньої парламентської коаліції.

«Я в свята Великодні отримала запрошення в Генпрокуратуру. Мене викликають у Генпрокуратуру…, щоб вчинити тиск за те, що я оприлюднила ті обставини, які відбуваються в суді (КС – ІФ)», – сказала вона на брифінгу у вівторок у Києві.

Ю.Тимошенко нагадала, що заявляла про тиск на КС з боку команди президента України Віктора Януковича для ухвалення рішення про конституційність створення нинішньої парламентської коаліції.

Нагадаємо, на брифінгу 29 березня Тимошенко заявила, що оточення президента України Віктора Януковича вимагає від Конституційного суду ухвалити рішення про легітимність створення нової коаліції у Верховній Раді і формування уряду до візиту глави держави в США, який запланований на 11 квітня.

«Перед поїздкою в США перед Конституційним судом люди Януковича поставили жорстку вимогу – до 11 квітня має бути ухвалено рішення, що коаліція та уряд є легітимними», – сказала Ю.Тимошенко.

Вона також заявила, що судді КС «по одному викликаються до представників Януковича» і отримують пропозиції або визнати коаліцію та уряд легітимною, або написати заяву про відхід за власним бажанням, «отримавши непогану пенсію і менш значущі посади».

«За рішення, яке необхідно ухвалити, і освятити цю коаліцію і уряд, пропонується по 1 мільйону доларів», – заявила Ю.Тимошенко, додавши, що має цю інформацію «безпосередньо з КС».

Джерело:

proUA

Залиште коментар