Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко ухвалила рішення не оскаржувати результати першого туру

0 35

Кандидат в Президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не має наміру оскаржувати результати першого туру виборів Президента. Про це на брифінгу сказав керівник штабу Тимошенко, перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов, передають «Українські новини».

«Центральний штаб і наш кандидат ухвалили рішення не звертатися до суду щодо заперечування результатів виборів першого туру», – сказав Турчинов.

Він додав, що незважаючи на ті порушення і фальсифікації, які, за його словами, зафіксував БЮТ, результати не будуть оскаржені, оскільки такі дії могли б тільки затягнути передвиборний процес.

Він заявив, що фальсифікації і безконтрольне голосування в першому турі виборів Президента на користь Януковича проводилося завдяки тому, що у виборчих комісіях були присутні представники інших кандидатів в Президенти, які закривали на порушення очі.

Нагадаємо, виборчий штаб Тимошенко упевнений в її перемозі в другому турі виборів Президента.

17 січня відбулося голосування виборців на виборах Президента і почався підрахунок голосів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар