Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко шукає правди у FATF

0 11

Екс-прем’єр-міністр України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко сьогодні підписала черговий пакет документів у Міжнародну Групу розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) та правоохоронних органів країн Європи щодо фактів корупції з боку української влади та відмивання бюджетних коштів, передбачених для Євро-2012. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр опозиційного уряду з питань спорту, туризму та проведення Євро-2012 Остап Семерак, передає прес-служба “Батьківщини”.

“На програму з підготовки Євро-2012 було спрямовано майже 80 млрд грн з українського бюджету, що майже в 10 разів більше, ніж було заплановано на початку підготовки до Євро”, – зазначив він. “За нашими дослідженнями, 30-40% цієї суми були скеровані на фінансування корупційних схем, які у народі називаються “відкатами”, – наголосив Семерак.

Окрім того, він повідомив, що представники Тимошенко вже отримали відповідь від Генеральної прокуратури Латвії про відкриття кримінальної справи за фактами корупційної діяльності міністра Юрія Бойка, викладених у попередньому зверненні Тимошенко до FATF.

Теги:

FATF, Тимошенко Юлія

Джерело:

rbc

Залиште коментар