Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко прибула до ГПУ за ухвалою про порушення кримінальної справи

0 13

Колишній прем’єр-міністр, лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко прибула до головного слідчого управління Генеральної прокуратури для отримання постанови про порушення кримінальної справи.

У коментарі журналістам вона повідомила, що отримала відповідну повістку від слідчого цього управління.

Тимошенко не зазначила, яка саме кримінальна справа мається на увазі.

Як повідомлялося, народний депутат фракції БЮТ Андрій Сенченко не виключає, що проти лідера Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко можуть відновити розслідування кримінальної справи, порушеної ще за президента Леоніда Кучми.

Нагадаємо, 11 травня представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко висловив упевненість в тому, що Президент Віктор Янукович не допустить політичних розправ.

Раніше віце-прем’єр-міністр з силових питань Володимир Сівкович спрогнозував завершення розслідувань у справах про можливі зловживання попереднього Кабінету Міністрів на чолі з Тимошенко в бюджетній сфері до осені.

Джерело:

proUA

Залиште коментар