Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко проти канікул заради ЄС

24

Ув’язнена Юлія Тимошенко вважає, що депутати повинні відкласти літні канікули до завершення всіх законодавчих процедур, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це йдеться в її статті, опублікованій в Українській правді.

“Безумовно, потрібно відстрочити літні парламентські канікули до завершення всіх справ з виконання передумов до підписання угоди”, – вважає Тимошенко.

Вона попросила парламентаріїв “пожертвувати – ні, не життям, – лише черговою відпусткою заради України”. Екс-прем’єр зазначила, що до листопадового саміту у Вільнюсі, де має вирішитися доля української асоціації, залишилося 67 робочих днів.

Нагадаємо, Тимошенко запропонувала створити для виконання критеріїв, запропонованих Україні Євросоюзом для підписання угоди, нову організаційну структуру – круглий стіл або асамблею за участю влади і опозиції.

Теги:

Тимошенко, Євросоюз, Верховна Рада, асоціація, інтеграція

Джерело:

ЮВУ

Комментарии