Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко проти канікул заради ЄС

0 24

Ув’язнена Юлія Тимошенко вважає, що депутати повинні відкласти літні канікули до завершення всіх законодавчих процедур, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це йдеться в її статті, опублікованій в Українській правді.

“Безумовно, потрібно відстрочити літні парламентські канікули до завершення всіх справ з виконання передумов до підписання угоди”, – вважає Тимошенко.

Вона попросила парламентаріїв “пожертвувати – ні, не життям, – лише черговою відпусткою заради України”. Екс-прем’єр зазначила, що до листопадового саміту у Вільнюсі, де має вирішитися доля української асоціації, залишилося 67 робочих днів.

Нагадаємо, Тимошенко запропонувала створити для виконання критеріїв, запропонованих Україні Євросоюзом для підписання угоди, нову організаційну структуру – круглий стіл або асамблею за участю влади і опозиції.

Теги:

Тимошенко, Євросоюз, Верховна Рада, асоціація, інтеграція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар