Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко попросить НБУ зняти мораторій в банку «Київ»

0 24

На цьому тижні прем’єр-міністр Юлія Тимошенко має намір звернутися до Національного банку з проханням зняти мораторій на видачу депозитів у банку «Київ». Про це прем’єр повідомила сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент «proUA».

«На цьому тижню я звертатимуся до Нацбанку з пропозицією зняти мораторій на повернення депозитів по банку «Київ» і почати повертати депозити людям», – сказала Тимошенко.

Нагадаємо, правління Національного банку прийняло рішення продовжити мораторій на задоволення вимог кредиторів в ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ». Мораторій в банку «Київ» був продовжений з 10 серпня 2009 року до 9 лютого 2010 року.

Раніше Нацбанк продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів у «Надра Банку», «Західінкомбанку», «Укрпромбанку», та банку «Національний кредит».

6 липня Кабінет Міністрів рекапіталізував Укргазбанк і Родовід Банк облігаціями на загальну суму 5,9 млрд. грн., тоді як 3 липня банк «Київ» одержав 3,6 млрд. грн.

Джерело:

proUA

Залиште коментар