Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко оголосила голодування

0 21

Лідер опозиції Юлія Тимошенко оголосила голодування, щоб привернути увагу демократичного світу до того, що відбувається в Україні. Про це на брифінгу біля Качанівської колонії заявив захисник екс-прем’єра Сергій Власенко, цитуючи заяву Юлії Тимошенко. Юлія Тимошенко не приймає їжу з 20 квітня. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Сергій Власенко повідомив, що у п’ятницю, 20 квітня, вже після закінчення робочого дня екс-прем’єру надали висновки німецьких лікарів, які не рекомендували їй проходити лікування в лікарні «Укрзалізниці». Юлія Тимошенко, ознайомившись з цими висновками, заявила, що не буде їхати до лікарні до тих пір, поки не зустрінеться зі своїм захисником.

Після цього кудись вивели її співкамерницю, а близько 21:00 до Юлії Тимошенко в камеру зайшли троє кремезних чоловіків, серед яких був заступник керівника колонії майор Коваленко. Вони накрили її простирадлом і намагалися підняти, незважаючи на те, що Юлія Тимошенко заявила, що не готова їхати до лікарні.

 «Юлія Тимошенко, звичайно, злякалася, почала пручатися, після цього отримала удар в живіт і втратила свідомість», – сказав Власенко, додавши, що вона прийшла до тями вже в лікарні.

Сергій Власенко повідомив, що особисто бачив гематоми і синці на тілі Юлії Тимошенко. Саме цим він пояснює, що до лідера опозиції чотири дні не пускали адвоката.

За його словами, Юлія Тимошенко буде звертатися і до керівників європейських країн, і до всіх опозиційних демократичних сил в Україні, щоб розпочати процес ліквідації режиму Януковича.

Захисник також додав, що Юлія Тимошенко проситиме країни, у яких влада відмиває кошти, провести відповідні розслідування.

ГПУ тим часом заявила, прокуратура Харківської області проводить перевірку за заявою Тимошенко Ю.В., щодо законності її переведення з Качанівської колонії № 54 до «Центральної клінічної лікарні № 5 Укрзалізниці» м. Харкова.

Теги:

Тимошенко Юлія

Джерело:

БЮТ

Залиште коментар