Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко на базі банку «Київ» створить поштовий банк

0 10

Кабінет Міністрів має намір найближчим часом на базі банку «Київ» створити поштовий банк. Про це заявила 9 жовтня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на Третьому Всеукраїнському форумі працівників поштового зв’язку, передає УНІАН.

«Банк «Київ» успішно працює. Він має всю систему, але не має серйозної розгалуженої мережі відділень… Саме тому я думаю, що ми на найближчому засіданні уряду розглянемо пропозицію, щоб на базі такого банку зробити український поштовий банк, який буде невід’ємною частиною функціонування «Укрпошти», тобто це має бути одним цілим», – сказала Тимошенко.

Прем’єр підкреслила, що створення такого банку значно поліпшить ситуацію в роботі «Укрпошти», зокрема, з надання послуг і отримання плати за них. Прем’єр висловила задоволення тим, що учасники Третього Всеукраїнського форуму працівників поштового зв’язку підтримали ідею створення такого банку.

Нагадаємо, 10 червня п.р. Кабмін прийняв рішення про рекапіталізацію трьох недержавних комерційних банків – Укргазбанку, Родовід Банку і банку «Київ».

У капіталі банку «Київ» державі тепер належить 99,93%, сума рекапіталізації склала 3,563 млрд. грн.

18 вересня п.р. з банку «Київ» була виведена тимчасова адміністрація, скасовано мораторій на зняття депозитів і відновлено повноваження загальних зборів наглядової ради та правління банку.

Активи банку «Київ» на 1 липня 2009 року склали 3,456 млрд. грн., кредити і заборгованість клієнтів – до 2,906 млрд. грн., зобов’язання – до 4,069 млрд. грн., статутний капітал – 2,25 млн. грн., власний капітал – «мінус» 612,623 млн. грн. Банк «Київ» закінчив І півріччя 2009 року зі збитками 1,2 млрд. грн. проти 16,1 млн. грн. прибутку роком раніше.

Джерело:

proUA

Залиште коментар