Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко має намір транспортний збір включити в ціну пального

0 16

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко дала протокольне доручення розробити новий закон, який змінить систему справляння транспортного збору, включивши його у вартість пального. Це доручення Юлія Тимошенко дала під час наради з питань визначення розміру транспортного збору, повідомляє Управління по зв’язках із ЗМІ Кабміну.

З такою ініціативою виступив Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. За його словами, за кордоном власників транспортних засобів оподатковують за спожите пальне, а не залежно від об’єму двигуна автомобіля.

«Потрібно стягувати податок з кількості бензину або дизелю, який людина купує на автозаправці. Це «Мерседес» або «Жигулі», або причіп — необхідно стягувати стільки, скільки він використовував пального, а отже, стільки, скільки він їздить дорогами, і платити гроші, за які ці дороги будуватимуться», — відзначив Юрій Луценко.

У свою чергу, Голова Державної податкової адміністрації Сергій Буряк повідомив, що на розробку нового принципу справляння транспортного збору прем’єр-міністр виділила 2 — 3 місяці.

Головний податківець відзначив, що перехід на справляння збору шляхом включення його до вартості пального, за Бюджетним кодексом, може відбутися не раніше 2010 року. Для цього відповідний закон потрібно прийняти в першому півріччі 2009 року.

Залиште коментар