Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимошенко доручила створити реєстр засновників, керівників і головбухів підприємств

0 18

Кабінет міністрів доручив Державній податковій адміністрації створити і забезпечити ведення реєстру осіб (засновників, керівників, головних бухгалтерів), пов’язаних з юридичними особами і фізособами-підприємцями, що є платниками податків.

Про це говориться в розпорядженні уряду № 757-р від 1 липня.

Кабмін доручив створити такий реєстр даних єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців і єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, баз даних органів Податкової, контролюючих і правоохоронних органів з вказівкою ідентифікаційних, реєстраційних і інших даних про таких осіб, а також інформацію про виконання ними податкових зобов’язань.

Цим же розпорядженням Кабмін встановив, що для впорядкування податкового обліку платники податку на додану вартість декларують суму податкового кредиту в період виникнення податкового зобов’язання.

У разі встановлення органами Податковою фактів виписки податкових накладних, за якими не сплачені податкові зобов’язання, реєстрація платників податків анулюється.

Джерело:

proUA

Залиште коментар