Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тиберія Дурдинця оголошено у міжнародний розшук

0 18

Українське бюро Інтерполу оголосило заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця у міжнародний розшук. Про це повідомили у прес-службі МВС України.

«МВС України звертається з проханням до всіх, хто знає про місце перебування громадянина Дурдинця Т.Ю., повідомити про це правоохоронним органам», – сказано в повідомленні МВС.

МВС України звертається з проханням до всіх, хто знає про місце перебування громадянина Тиберія Дурдинця, повідомити про це правоохоронним органам.

Нагадаємо, 15 травня за дорученням Генпрокуратури МВС України оголосило в розшук Дурдинця.

12 травня слідчі Генеральної прокуратури провели обшук житла заступника голови Служби безпеки України Тиберія Дурдинця в Ужгороді.

Генпрокуратура доручила міліції і СБУ примусово доставити в суд Дурдинця для обрання йому запобіжного заходу.

12 травня Печерський райсуд Києва прийняв ухвалу про арешт Дурдинця у зв’язку з тим, що він не виконує рішення Окружного адмінсуду Києва про незаконність перебування його на посаді.

При цьому за даними начальника прес-служби СБУ Марини Остапенко, Дурдинець знаходиться на лікарняному і жодним чином не ухиляється від слідства.

На початку листопада 2008 року Окружний адмінсуд Києва визнав незаконним і відмінив указ про призначення Дурдинця заступником голови СБУ, а 12 грудня 2008 Верховна Рада попросила Президента Віктора Ющенка відмінити цей указ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар