Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Туристичний податок»

0 18

На закритому засіданні уряду голова Державного агентства з питань туризму та курортів Олена Шаповалова запропонувала ввести податок у розмірі 1% від мінімальної зарплати для всіх громадян України, що виїжджають відпочивати за кордон.

Про деякі подробиці закритого засідання уряду, яке традиційно проходить по понеділкам, виданню “Коммерсант-Украина” розповіли народні депутати з ВО “Свобода”.

“Цікаво, що її виступ – гарна презентація, яку чомусь було присвячено не перспективам розвитку туризму, а кількості проведених нарад на цю тему. Проте чи не єдиним конкретним заходом, який запропонувала пані Шаповалова, є ініціатива ввести податок у розмірі 1% від мінімальної зарплати для всіх громадян України, що виїжджають відпочивати за кордон”, – заявив народний депутат Ігор Швайка.

За словами парламентарія, на новому податку держагентство розраховує заробити 16,8 млн грн, які обіцяє витратити на розвиток туристичної галузі. У своєму виступі Шаповалова також зазначила, що для розробки концепції Державної цільової програми розвитку туризму Держагентство залучило авторитетну міжнародну консалтингову компанію.

Нагадаємо, керівник комісії Верховної Ради Криму з бюджетної, економічної та інвестиційної політики Віталій Нахлупін виступив з ідеєю ввести новий податок для туристів, які відвідують республіку.

Теги:

Податковий кодекс України, туризм

Залиште коментар