Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Туреччина заборонила продавати росіянам і українцям нерухомість на чорноморському узбережжі

0 20

У липні кабінет міністрів Туреччини затвердив нові списки країн, громадянам яких можна купувати нерухомість на території країни.

Так, наприклад, росіянам і українцям тепер дозволено купувати в Туреччині незабудовані земельні ділянки, в тому числі  сільськогосподарського призначення. Але з іншого боку, росіяни та українці втратили можливість купувати будь-яку нерухомість на Чорноморському узбережжі Туреччини.

Чому було введено цю заборону – експерти пояснити не змогли. “У нас на руках є лише список країн з умовами купівлі, затверджений урядом Туреччини. У графі Росія там написано, дослівно: “Крім прибережних районів Чорного моря, а також з дозволу МВС”, – говорить Антон Паригін, менеджер проекту Akdeniz.ru, присвяченого нерухомості в Туреччині.

Нагадаємо, доходи турецької казни від туристичного сектора в другому кварталі 2012 року склали$ 5,58 млрд, що на 3,8% більше аналогічного періоду минулого року. За даними Статистичного товариства Туреччини, 82,1% припадає на інтуристів, інша частина – на турків, що живуть за кордоном, які приїжджають до Туреччини з метою проведення відпустки.

Теги:

нерухомість

Джерело:

Кореспондет

Залиште коментар