Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Туреччина дозволила українцям удвічі довше перебувати на своїй території без віз

0 68

Влада Туреччини дозволила українцям перебувати на території країни без віз 60 діб. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

«Уряд Турецької Республіки прийняв рішення про збільшення з 5 вересня терміну безвізового перебування для громадян України на території Туреччини з 30 до 60 діб», – йдеться у повідомленні.

У МЗС також нагадують, що загальний строк перебування громадян України на території Туреччини не пловинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Як повідомлялось, у серпні скасували візовий режим між Україною та Панамою. А з жовтня набере чинності рішення про скасування візового режиму з Аргентиною.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, українці можуть без візи відвідати 37 країн світу, ще у 29 – отримати візи при в’їзді.

Зокрема, віз для громадян України не вимагають 10 країн колишнього СРСР: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан. В’їзд до усіх країн колишнього СРСР, окрім Росії та Білорусі, здійснюється за закордонним паспортом.

Також не потрібні візи у п’ять європейських країн: Боснію і Герцеговину та Сербію – при перебуванні до 30 днів, а також Албанію, Чорногорію та Македонію – при перебуванні до 90 днів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар