Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Туреччина дозволила українцям удвічі довше перебувати на своїй території без віз

20

Влада Туреччини дозволила українцям перебувати на території країни без віз 60 діб. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

«Уряд Турецької Республіки прийняв рішення про збільшення з 5 вересня терміну безвізового перебування для громадян України на території Туреччини з 30 до 60 діб», – йдеться у повідомленні.

У МЗС також нагадують, що загальний строк перебування громадян України на території Туреччини не пловинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Як повідомлялось, у серпні скасували візовий режим між Україною та Панамою. А з жовтня набере чинності рішення про скасування візового режиму з Аргентиною.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, українці можуть без візи відвідати 37 країн світу, ще у 29 – отримати візи при в’їзді.

Зокрема, віз для громадян України не вимагають 10 країн колишнього СРСР: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан. В’їзд до усіх країн колишнього СРСР, окрім Росії та Білорусі, здійснюється за закордонним паспортом.

Також не потрібні візи у п’ять європейських країн: Боснію і Герцеговину та Сербію – при перебуванні до 30 днів, а також Албанію, Чорногорію та Македонію – при перебуванні до 90 днів.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии