Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК затвердила вартість одиниці друкованої площі й ефірного часу в ЗМІ для проведення президентської кампанії.

0 17

Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила положення про середньозважений показник вартості одиниці друкованої площі та одиниці ефірного часу в засобах масової інформації для проведення передвиборної агітації в період виборчого процесу з чергових виборів Президента України у 2009 – 2010 роках. Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації секретаріату ЦВК. Цей документ буде розміщено на офіційному сайті Центрвиборчкому.

Положення було затверджено в ході сьогоднішнього засідання ЦВК.

Нагадаємо, 16 вересня Комісія попередньо схвалила проект положення про середньозважений показник вартості одиниці друкованої площі та одиниці ефірного часу в засобах масової інформації для проведення передвиборної агітації в період виборчого процесу з чергових виборів Президента України у 2009 – 2010 роках і надіслала його для розгляду, узгодження і прийняття відповідного рішення суб”єктам, визначеним пунктом 6 статті 60 Закону про вибори Президента України – Національній ради з питань телебачення і радіомовлення та Державному комітету телебачення та радіомовлення. До ЦВК надійшли рішення Нацтелерадіо від 23 вересня 2009 року № 1891 та наказ Державного комітету телебачення та радіомовлення від 23 вересня 2009 року № 320.

Крім того, Комісія встановила низку форм виборчих документів (посвідчень) на виборах Президента України 17 січня 2010 року.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар