Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК зареєструвала список опозиції без Тимошенко і Луценка

0 14

Центральна виборча комісія зареєструвала 210 кандидатів у народні депутати, висунутих за списком партії “Батьківщина” у загальнодержавному багатомандатному окрузі, без реєстрації Юлії Тимошенко й Юрія Луценка.

Як повідомляють “Українські новини”, перед тим, як зачитати список, заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна повідомила, що до ЦВК надійшла автобіографія Тимошенко, в якій вона наголошує, що справа проти неї була сфабрикована, а рішення Печерського суду політично вмотивованим. “Печерський суд 11 жовтня 2011 року виніс мені політично вмотивований вирок. Апеляційний суд проігнорував факти фабрикації справи проти мене”, – написала Тимошенко. Таку ж автобіографію подав Юрій Луценко. У ній він вказав, що “засуджений злочинною владою з політичних мотивів”.

Водночас, як наголосила Усенко-Чорна, ЦВК не вповноважена визначати, чи є рішення суду замовним, чи ні, і не має підстав зареєструвати Тимошенко і Луценка кандидатами в депутати. “На сьогодні у ЦВК відсутні правові підстави для реєстрації Юлії Тимошенко та Юрія Луценка”, – наголосила вона.

Водночас член ЦВК Ігор Жиденко нагадав, що конституція передбачає верховенство права в Україні, і в “жодної адекватної людини не виникає сумніву, що ці судові рішення були замовні, щоб запобігти участі Тимошенко і Луценка у виборах”.

Таким чином, у списку під номером 2 значиться лідер партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк, 3 – лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко, 4 – перший заступник голови “Батьківщини” Олександр Турчинов, 6 – лідер партії “За Україну!” В’ячеслав Кириленко, 7 – один з лідерів “Батьківщини” Григорій Немиря, 8 – лідер партії “Реформи і порядок” Сергій Соболєв, 9 – лідер партії “Народний Рух України” Борис Тарасюк, 10 – один з лідерів “Батьківщини” Микола Томенко, 11 – генеральний директор телерадіокомпанії “Телерадіосвіт” (ТВі, Київ) Микола Княжицький, 12 – депутат Ради від НУНС, голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Теги:

Тимошенко Юлія, Луценко Юрій, вибори народних депутатів, ЦВК

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар