Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК вирішила по-новому реєструвати іноземних спостерігачів

0 41

Центральна виборча комісія змінила порядок реєстрації іноземних спостерігачів на виборах Президента. Про це йдеться в повідомленні відділу взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК.

Згідно з повідомленням, комісія своєю постановою, прийнятою на засіданні 23 січня, внесла зміни до постанови ЦВК №179 від 22 жовтня 2009 року «Про порядок реєстрації та статус офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій на виборах Президента 17 січня 2010 року».

Зокрема, нова редакція передбачає необхідність надання разом із зверненням анкети встановленої форми на кожну особу, яка пропонується для реєстрації офіційним іноземним спостерігачем.

Також необхідно надати фотокопію сторінки паспорта або іншого документа, що встановлює особу, на якій зазначено прізвище та ім’я відповідальної особи і є її фотографія.

Нагадаємо, всього ЦВК зареєструвала 3 149 іноземних спостерігачів на виборах 17 січня.

Крім того, ЦВК відмовилася зареєструвати 2011 іноземних спостерігачів від Грузії.

Джерело:

proUA

Залиште коментар