Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Ю.Тимошенко в регіональних ТВО 14 представників шоу-бізнесу.

0 24

Центральна виборча комісія України скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України, прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в територіальних виборчих округах у регіонах для проведення виборів Президента 14 представників шоу-бізнесу. Про це сказано в постанові ЦВК № 430 від 8 грудня, повідомляє прес-служба ЦВК.

У постанові йдеться, що до ЦВК 7 грудня 2009 р. надійшла заява кандидата на пост Президента України Ю.Тимошенко про відкликання довірених осіб кандидата на пост Президента України у територіальних виборчих округах № 2, 14, 35, 37, 63, 82, 120, 145, 167, 174, 179, 184, 199, 205 та реєстрацію інших замість вибулих довірених осіб кандидата на пост Президента України в цих округах, до якої додані письмові заяви осіб про згоду представляти інтереси кандидата Ю.Тимошенко у зазначених територіальних виборчих округах.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар