Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК почала розсилку персональних даних виборцям

0 30

Центральна виборча комісія почала розсилку виборцям їх персональних даних. Ця кампанія обійдеться бюджету в 33 млн. грн., повідомляє «Дело».

На цьому тижні виборці п’яти областей України – Сумської, Житомирської, Чернівецької, Чернігівської і Рівненської – повинні отримати повідомлення зі своїми персональними даними. Розсилка здійснюється з метою «первинного уточнення даних Держреєстру виборців». Вже 31 серпня повідомлення повинні розійтися по всій Україні. Згідно потсанові Центрвиборчкому, у вересні в українців буде тільки 15 днів, щоб звернутися в місцеві відділи ведення Державного реєстру виборців для уточнення і виправлення помилок.

Як відзначив заступник керівника служби, що відповідає в Центрвиборчкомі за ведення Держреєстру виборців, Олександр Стельмах, першу партію інформаційних повідомлень «Укрпошта» вже везе в Чернівецьку область. Решта регіонів чекає, поки будуть надруковані наступні порції друкарської продукції.

Логістику друкарської продукції по всій Україні здійснює державне підприємство «Укрпошта», яка, у свою чергу, виступає підрядчиком компанії «Август Трейд». Остання в середині липня стала переможцем тендеру Центральної виборчої комісії на закупівлю послуг з виготовлення і доставки інформаційних повідомлень з персональними даними виборців. Сума контракту – понад 33 млн. грн. Цих коштів має вистачити для виробництва і розсилки повідомлень 36,5 млн. виборців. Тобто одне повідомлення – це приблизно одна гривня.

Джерело:

proUA

Залиште коментар