Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК оголосила Януковича президентом

0 15

Центральна виборча комісія визнала лідера Партії регіонів Віктора Януковича Президентом за підсумками виборів. Про це в неділю оголосив голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал після підписання всіма членами комісії протоколу про результати виборів Президента.

При цьому з окремими думками протокол підписали 5 членів комісії: заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна, а також Ігор Жиденко, Юлія Швець і Валерій Шелудько.

«Найбільшу кількість голосів виборців отримав кандидат на посаду Президента України Янукович Віктор Федорович. Центральна виборча комісія оголошує обраним Президентом України Януковича Віктора Федоровича, 1950 року народження, народного депутата України», – оголосив Шаповал.

Він наголосив, що оголошення результатів виборів Президента є підставою для звільнення з роботи кандидата в Президенти, який став переможцем, через несумісність з виконанням обов’язків Президента.

Новообраний Президент вступає на посаду не пізніше ніж за 30 днів з дня офіційного оголошення результатів виборів.

При цьому він набуває повноважень з моменту складення присяги українському народу на урочистому засіданні Верховної Ради, після чого ЦВК вручає йому посвідчення Президента України.

Нагадаємо, 7 лютого відбулося голосування в другому турі Президентських виборів, за результатами якого Янукович набрав 48,95% голосів виборців, а кандидат в Президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко – 45,47%.

При цьому кандидатуру Януковича підтримали 12 481 266 виборців, Тимошенко – 11 593 357.

Окрім цього, проти всіх проголосували 4,36% виборців, або 1 113 055 осіб.

Всього в голосуванні взяли участь 68,8%, або 25 493 529 виборців.

На закордонному виборчому окрузі з 45 193 виборців, що проголосували в 2 турі виборів Президента, 60,57%, або 27 374 осіб, підтримали Тимошенко, а Януковича – 33,96%, або 15 349 осіб.

Джерело:

proUA

Залиште коментар