Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК звинувачує суди у втручанні в порядок проведення виборів у Раду

0 71

 

Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна звинуватила Вищий адміністративний суд та Київський апеляційний адміністративний суд в зайвому втручанні в порядок підготовки до виборів у Верховну Раду Україну. Про це вона заявила, коментуючи постанови судів.

“На мій погляд, відбулася узурпація влади, тому, що суди фактично присвоїли собі повноваження законодавчого органу і привласнили собі право змінювати порядок підготовки проведення виборів, що за статтею 92 Конституції закріплено виключно за парламентом”, – підкреслила Усенко-Чорна.

Зазначимо, вчора під час засідання ЦВК зареєструвала 11 кандидатів у народні депутати на позачергових виборах 26 жовтня згідно постанови ВАСУ і КААС.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар