Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК знищить інформацію з веб-камер виборів-2012

0 18

ЦВК прийняла рішення про знищення інформації, яка створена з використанням системи відеоспостереження. Відповідна постанова було ухвалено на сьогоднішньому засіданні комісії.

Як нагадав голова ЦВК Михайло Охендовський, відповідно до законодавства, інформація, створена з використанням системи відеоспостереження, зберігається протягом року з дня офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів 2012 року

Він уточнив, що рік з дня офіційного оприлюднення виповниться 13 листопада.

“Отже законних підстав для подальшого зберігання створеної з використанням системи відеоспостереження інформації немає і ЦВК 14 листопада її знищить”, – сказав голова ЦВК.

Також у ЦВК нагадали, що в бюджеті не передбачено видатки на збереження інформації, створеної з використанням системи відеоспостереження.

Враховуючи перераховані обставини, ЦВК зобов’язана вжити заходів для знищення такої інформації.

Своєю постановою ЦВК створив комісію зі знищення інформації і доручив їй це зробити до 15 листопада.

Нагадаймо, два тижні тому М.Охендовський заявив, відео з виборчих дільниць виявилося незатребуваним і непотрібним.  За його даними, до цих матеріалів, які впродовж року були доступні для колишніх суб’єктів виборчого процесу, правоохоронних органів і судів, звернулося всього 35 осіб. Тоді як камери було встановлено на 34 тис. виборчих дільниць.

Виходячи з цього, голова ЦВК ще раз заявив, що від застосування відеоспостереження на виборчих дільницях України надалі необхідно відмовитися. На систему відеоспостереження з подачі парламенту було витрачено 955,3 млн грн.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар