Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЦВК відмовилась реєструвати ініціаторів конституційного референдуму

0 14

Центральна виборча комісія відмовилась реєструвати ініціативну групу з проведення референдуму щодо ухвалення нової Конституції України.

До складу ініціативної групи входить перший космонавт України Леонід Каденюк, колишні народні депутати Людмила Супрун та Олександр Мороз та колишній керівник Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв.

На референдум пропонували винести питання, чи згодні українці зі схваленням нової Конституції на референдумі, а другим питанням мало бути схвалення конкретного проекту Основного закону.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що комісія відмовила у проведенні такого референдуму, оскільки названі питання не можуть бути предметом одного опитування.

Також ЦВК знайшла технічні порушення у документації щодо проведення зборів ініціативної групи.

 

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар