Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Цього року в Україні викрито майже 300 злочинних груп

0 18

Під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ – начальника головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Сергія Черних відбулась розширена нарада керівництва ГУБОЗ з керівниками обласних підрозділів за підсумками роботи спецпідрозділів  БОЗ у 2010 році.
Під час її проведення було зазначено, що протягом цього року було викрито 288 організованих злочинних груп, що на  на 20 % більше, ніж минулого. Припинено діяльність 25 угруповань з корумпованими зв’язками та 19 у бюджетній сфері, 13 злочинних організацій та 10 банд.

Серед основних завдань, визначених на наступний рік, – залишається протидія корупції, розкраданню бюджетних коштів, загально-кримінальній злочинності. Не менш актуальною є проблема забезпечення відшкодування збитків, завданих учасниками ОЗГ.

Джерело:

УБОЗ

Залиште коментар