Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ТСК займеться “Лівелою”, яка ввозила нафтопродукти без сплати акцизів і ПДВ

0 23

Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію (ТСК) з питань розслідування діяльності на українському ринку нафтопродуктів компанії “Лівела” та інших пов’язаних з нею юридичних осіб. Основні завдання ТСК – визначити одержання повної інформації щодо обставин і наслідків діяльності “Лівели” на ринку нафтопродуктів, установити збитки, які завдано державі через безподатковий імпорт нафтопродуктів, визначити коло осіб, винних у порушеннях чинного законодавства в сфері ведення бізнесу.

До складу комісії увійшли 9 депутатів, її головою обрано депутата від НУНС Романа Зварича (НУНС), а заступником голови – регіонала Олексія Кунченка. Термін діяльності комісії – 6 місяців.

Нагадаємо, 22 грудня 2010 року Вищий адмінсуд залишив чинним рішення про закриття провадження у справі про законність ввезення “Лівелою” нафти та нафтопродуктів без сплати акцизу та ПДВ. АМКУ заявив, що через несплату податків “Лівелою” держбюджет торік втратив близько 3 млрд гривень.

У січні 2011 року прем’єр Микола Азаров заявив, що розчарований рішенням Вищого адмінсуду, і додав, що діяльність цієї компанії – “головний біль” уряду.

Як раніше повідомив директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн, фактичним власником “Тайстри” і “Лівели” є нардеп від Партії регіонів Володимир Зубик. Сам Зубик спростував цю інформацію. “Лівела” ввозила нафтопродукти в Україну з липня до грудня 2010 року.

Теги:

тимчасова слідча комісія, безподатковий імпорт

Залиште коментар