Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ціни на нотаріальні послуги будуть уніфіковані

0 22

Уряд схвалив розроблений Міністерством юстиції проект закону про внесення змін до закону України про нотаріат відносно регулювання плати за здійснення нотаріальних дій.

Як повідомила прес-служба Мін’юсту із засланням на міністра юстиції Олену Лукаш, законопроект передбачає, зокрема, введення єдиних ставок нотаріального збору за надання нотаріальних послуг у всіх регіонах України.

Крім того, законопроект запобігатиме “нав’язуванню населенню оплату додаткових нотаріальних послуг” і забезпечить надання пільг людям, яким передбачені пільги по сплаті нотаріального збору.

Ухвалення законопроекту також дозволить виключити необхідність нотаріально засвідчувати вірність копій близько 50 документів, які використовуються в цивільних і господарських стосунках.

Як повідомлялося, Міністерство юстиції запропонувало встановити плату за нотаріальні послуги виходячи із співвідношення до мінімальної заробітної плати в країні, а також чітко визначити перелік таких послуг і встановити мінімальну/максимальну межу оплати за послуги, пов’язані зі здійснюваними приватними нотаріусами нотаріальних дій.

Джерело:

Мін’юст

Залиште коментар