Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ціни на нотаріальні послуги будуть уніфіковані

22

Уряд схвалив розроблений Міністерством юстиції проект закону про внесення змін до закону України про нотаріат відносно регулювання плати за здійснення нотаріальних дій.

Як повідомила прес-служба Мін’юсту із засланням на міністра юстиції Олену Лукаш, законопроект передбачає, зокрема, введення єдиних ставок нотаріального збору за надання нотаріальних послуг у всіх регіонах України.

Крім того, законопроект запобігатиме “нав’язуванню населенню оплату додаткових нотаріальних послуг” і забезпечить надання пільг людям, яким передбачені пільги по сплаті нотаріального збору.

Ухвалення законопроекту також дозволить виключити необхідність нотаріально засвідчувати вірність копій близько 50 документів, які використовуються в цивільних і господарських стосунках.

Як повідомлялося, Міністерство юстиції запропонувало встановити плату за нотаріальні послуги виходячи із співвідношення до мінімальної заробітної плати в країні, а також чітко визначити перелік таких послуг і встановити мінімальну/максимальну межу оплати за послуги, пов’язані зі здійснюваними приватними нотаріусами нотаріальних дій.

Джерело:

Мін’юст

Комментарии