Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ціна українського і московського «вирішення питання»

0 13

Середня сума хабара в Москві торік перевищила 500 тис. рублів (135 тис. грн по курсу НБУ). Про це повідомив в.о.начальника московського Головного слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації Вадим Яковенко на розширеній колегії ДСУ, присвяченій підсумкам роботи за 2010 рік.

“Аналіз показав, що середня сума хабара, за отримання якої посадові особи притягнені до кримінальної відповідальності, перевищила торік півмільйона рублів”, – сказав він. За словами Яковенка, торік “основна увага була приділена розслідуванню складних кримінальних справ відносно недобросовісних чиновників, яким держава делегувала повноваження з державного управління, розподілу бюджетних коштів, контролю за бізнесом”. “Заподіяний їхніми злочинними діями збиток наблизився до 1,5 млрд рублів (близько 400 млн гривень — Ред.), — повідомив він.

В той же час, в 2010 році середня сума хабара в Україні досягла майже 24 тис. грн. Розмір середнього хабара в Москві перевищує середню “українську” в 5,6 разів.

Теги:

хабар, корупція

Джерело:

Подробности

Залиште коментар