Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ціна нотаріальних послуг

15

Проект закону змін до Закону “Про нотаріат”, який розроблений Міністерством юстиції, убезпечить українців від неконтрольованого зростання цін на послуги нотаріусів. Про це заявив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

“З 1 січня цього року майже 7 тисяч нотаріусів отримали право здійснювати державну реєстрацію нерухомого майна. Оскільки операції з нерухомістю відбуваються перш за все на вторинному ринку, то сьогодні майже 50% угод здійснюється саме нотаріусами. До кінця року цей показник зросте до 70%. У той же час, ми отримуємо інформацію щодо суттєвої різниці вартості послуг нотаріусів залежно від регіону. Українці не повинні переплачувати за послуги нотаріусів – це чітка позиція. Саме тому сьогодні Міністерством юстиції розроблені зміни до законодавства, які передбачають обмеження вартості послуг нотаріусів, в тому числі і приватних”, – зауважив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

Він зазначив, що змінами до закону передбачається, що розміри ставок та порядок сплати нотаріального збору визначатимуться Кабінетом Міністрів України, а для соціально незахищених верств населення будуть встановлені пільги.

Голова відомства також додав, що Державною реєстраційною службою розроблено законопроект щодо надання нотаріусам повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб.

Теги:

нотаріус, нерухомість

Джерело:

УНН

Комментарии