Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ціна нотаріальних послуг

0 15

Проект закону змін до Закону “Про нотаріат”, який розроблений Міністерством юстиції, убезпечить українців від неконтрольованого зростання цін на послуги нотаріусів. Про це заявив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

“З 1 січня цього року майже 7 тисяч нотаріусів отримали право здійснювати державну реєстрацію нерухомого майна. Оскільки операції з нерухомістю відбуваються перш за все на вторинному ринку, то сьогодні майже 50% угод здійснюється саме нотаріусами. До кінця року цей показник зросте до 70%. У той же час, ми отримуємо інформацію щодо суттєвої різниці вартості послуг нотаріусів залежно від регіону. Українці не повинні переплачувати за послуги нотаріусів – це чітка позиція. Саме тому сьогодні Міністерством юстиції розроблені зміни до законодавства, які передбачають обмеження вартості послуг нотаріусів, в тому числі і приватних”, – зауважив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

Він зазначив, що змінами до закону передбачається, що розміри ставок та порядок сплати нотаріального збору визначатимуться Кабінетом Міністрів України, а для соціально незахищених верств населення будуть встановлені пільги.

Голова відомства також додав, що Державною реєстраційною службою розроблено законопроект щодо надання нотаріусам повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб.

Теги:

нотаріус, нерухомість

Джерело:

УНН

Залиште коментар