Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Центрвиборчком звинуватили у розтраті бюджетних коштів

0 12

За результатом проведеного Рахунковою палатою України аудиту було встановлено, що ЦВК неналежним чином здійснює планування коштів державного бюджету, які виділяються на підготовку і проведення виборів, і контроль за правильним та цільовим їх використанням, повідомляє «Дзеркало тижня» з посиланням на прес-службу Рахункової палати. Зокрема за підсумками аудиту було виявлено, що під час виборчого процесу потреби у витратах визначалися за завищеними показниками, а додаткові кошти виборчим комісіям виділялись без моніторингу використання раніше ними отриманих.

«Переважна більшість виявлених аудитом порушень і недоліків набули сталого характеру. Відсутність реагування ЦВК на пропозиції колегії Рахункової палати і надалі не сприяють ефективному використанню бюджетних коштів», — підсумовується в повідомленні Рахункової палати.

Теги:

Новини права, Рахункова палата України, моніторинг діяльності ЦВК, неефективне використання бюджетних коштів, Центральна виборча комісія України, ЦВК

Залиште коментар