Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Централізація податку

0 13

До початку наступного літнього курортного сезону в Криму планують створити республіканське підприємство по збору туристичного податку. Про це повідомили у прес-службі ГУ інформаційної політики Ради міністрів автономії.

Як вважає глава кримського уряду, робота підприємства дозволить підвищити ефективність зборів і наповнити бюджети курортних міст і селищ.

“Туристичний збір введено не так давно, тому механізм не до кінця відпрацьований. Це призводить до того, що грошей надходить значно менше і бюджети курортних селищ і міст втрачають великі кошти”, – сказав А.Могильов.

Планується, що підприємство буде мати філії в регіонах Криму.

“Це дозволить визначати, скільки той чи інший об’єкт розміщення повинен платити в бюджет туристичного збору. Кошти будуть направлятися на розвиток курортної інфраструктури, відновлення і модернізацію комунальних мереж”, – зазначили кримський прем’єр.

Зазначимо, що туристичний збір можуть стягувати з туристів готелі, кемпінги, санаторії, квартиро-посередницькі організації (що направляють туристів на поселення в будинки або квартири, що знаходяться у власності або оренді), а також суб’єкти, уповноважені місцевими радами стягувати цей збір.

Теги:

податки

Джерело:

УНН

Залиште коментар