Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Три яєчні на Вічному вогні потягнули на одну кримінальну справу

0 15

Слідчий відділ Печерського райуправління міліції Києва порушив кримінальну справу за фактом наруги над Могилою Невідомого солдата у зв´язку з появою в Інтернеті відеоролика, в якому троє невідомих чоловіків на вогні смажать яєчню. Про це повідомили в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

«Фактову кримінальну справу порушено за ст. 297 (наруга над могилою) Кримінального кодексу України», – повідомили в Главку.

Зараз вживаються заходи для встановлення та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили злочин. Разом з тим з´ясовується питання про достовірність відеоролика, відзначили в ГУ МВС.

Вчора в Інтернеті з´явився відеоролик, в якому показано, як чоловіки смажать три яєчні на Вічному вогні в столичному Парку Слави. Зазначалося, що це є акцією на підтримку 20-річної Ганни Сінькової, яка взимку смажила яєчню на Вічному вогні. Вона вже з березня перебуває в СІЗО.

Теги:

кримінальна справа, Сінькова Ганна

Джерело:

Коментарі

Залиште коментар