Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Три яєчні на Вічному вогні потягнули на одну кримінальну справу

15

Слідчий відділ Печерського райуправління міліції Києва порушив кримінальну справу за фактом наруги над Могилою Невідомого солдата у зв´язку з появою в Інтернеті відеоролика, в якому троє невідомих чоловіків на вогні смажать яєчню. Про це повідомили в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

«Фактову кримінальну справу порушено за ст. 297 (наруга над могилою) Кримінального кодексу України», – повідомили в Главку.

Зараз вживаються заходи для встановлення та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили злочин. Разом з тим з´ясовується питання про достовірність відеоролика, відзначили в ГУ МВС.

Вчора в Інтернеті з´явився відеоролик, в якому показано, як чоловіки смажать три яєчні на Вічному вогні в столичному Парку Слави. Зазначалося, що це є акцією на підтримку 20-річної Ганни Сінькової, яка взимку смажила яєчню на Вічному вогні. Вона вже з березня перебуває в СІЗО.

Теги:

кримінальна справа, Сінькова Ганна

Джерело:

Коментарі

Комментарии