Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Три роки за гривню

0 22

З території України контробандист хотів вивести коштовну старовинну прикрасу — нашийну гривну вагою 1 кілограм чистого золота.

45-річний мешканець Керчі, запакувавши прикрасу у спортивну сумку, ретельно сховав у купе потягу, який прямував до Москви.

Фахівці стверджують, що цій історико-культурній цінності близько 2600 років, вона збереглась краще, ніж усі відомі на Україні подібні екземпляри золотих Боспорських прикрас.

Правоохоронці зловмисника затримали, прикрасу вилучили. Стосовно особи, що зробила замах на контрабанду історичних і культурних цінностей (стаття 201, ч. 1 Кримінального кодексу України) Слідчим відділом ГУ СБ України в АР Крим було порушено кримінальну справу. Про це повідомляє прес-служба СБУ. Керченський міський суд АР Крим засудив контрабандиста до трьох років позбавлення волі з конфіскацією предмета контрабанди – золотої нашийної прикраси “гривна”. За рішенням суду її буде передано до одного ыз державних музеїв.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар