Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Трудовий стаж на продаж

0 20

Кому не вистачає років  – можна укласти угоду про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. У фонді пояснили – тоді доведеться щомісяця сплачувати страхові внески не менше ніж із мінімальної зарплати, і таким чином компенсувати нестачу потрібної вислуги. До того ж можна придбати страховий стаж і за минулі періоди. Якщо заплатити одразу певну суму. Найчастіше цим правом користуються люди, які лишилися без роботи незадовго до виходу на пенсію.

Ірина Ковпашко, заступник директора департаменту пенсійного забезпечення ПФУ, пояснила так :  “Ми часто чуємо фразу: “Я маю намір купити собі страховий стаж”. Це означає, що людина, уклавши договір про добровільну участь, зобов’язується щомісяця сплачувати страхові внески – не менше ніж із мінімальної заробітної плати – і таким чином набувати стажу, якого їй бракує”.

Теги:

Пенсійний фонд України

Джерело:

УБР

Залиште коментар