Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Трудову міграцію між Україною і Росією законодавчо врегулюють

0 19

Міністерство соціальної політики України і Федеральна міграційна служба Росії готові до підписання меморандуму про співпрацю у сфері трудової міграції. Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі першого заступника Міністра соціальної політики Василя Надраги із заступником директора Федеральної міграційної служби Росії Анатолієм Кузнєцовим.

Як повідомили у прес-службі Мінсоцполітіки, за результатами перемовин, сторони підготували проект двостороннього меморандуму. Найближчим часом він буде поданий на розгляд Мін’юсту і МЗС.

“Одна із наших основних завдань – внести системність у процес трудової міграції. Ми повинні захистити інтереси наших громадян, які працюють на території Російської Федерації. Наші працівники у РФ повинні мати усі гарантії, які може надати їм легальне працевлаштування”, – заявив В.Надрага. За його словами, на сьогодні необхідно доповнити чинну нормативну базу і виробити чіткий план дій для врегулювання питання трудової міграції між Україною і Росією.

За даними Мінсоцполітіки, за 2010 рік трудові договори для роботи у РФ через ліцензійних посередників уклали 2 тис. українських громадян, а дозволів на працевлаштування – 220 тис. Водночас близько 3,5 млн. українців працевлаштовуються у Росії на основі тимчасових дозволів на перебування, які справді протягом 90 днів. Після закінчення терміну дії трудові мігранти змушені оформляти дозволи повторно.

Теги:

трудова міграція

Залиште коментар