Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Трудова експлуатація українців переважає над сексуальною

0 15

Кількість випадків трудової експлуатації переважає над сексуальною, заявляють в представництві Міжнародної організації міграції в Україні.

“З 2010 року випадків торгівлі людей з метою примусової праці більше, ніж сексуальній експлуатації. Це в той час, коли українське суспільство звикло до того, що торгівля людьми – це саме сексуальна експлуатація. Ризики попадання в ситуацію, коли тебе експлуатуватимуть в примусовій праці наше суспільство недооцінює”, – заявила прес-секретар представництва Міжнародної організації міграції в Україні Варвара Жлуктенко, повідомляють Подробиці.

За її словами, організація допомагає людям, що постраждали від торгівлі, повернутися до нормального життя: надає юридичний супровід, психологічну, медичну допомогу. З 2007 року була надана допомога трьом тисячам чоловік, що постраждали від трудової експлуатації, серед яких були і іноземці.

«Найбільше співвітчизників постраждали як від трудової, так і від сексуальної експлуатації на території Російської Федерації, на другому місці країн по торгівлі людьми з дуже великим відривом Польща, а на третьому місці експлуатація на території самої України”, – повідомила Жлуктенко.

Разом з тим в представництві МОМ в Україні нагадали, що напередодні Євро-2012 були побоювання, що відбудеться сплеск торгівлі людьми у зв’язку з проведенням чемпіонату.

“Результати дослідження МОМ свідчить, що зростання кількості постраждалих від сексуальної, трудової експлуатації або примусового дитячого жебрацтва, яке можна було б пов’язати з Євро, не було”, – йдеться в повідомленні прес-служби організації.

Теги:

міграція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар