Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тренінги для державних реєстраторів

0 19

У готелі “Конференц Холл Ірпінь”  відбулося офіційне відкриття двох 5-х тренінгів для працівників реєстраційних служб Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, реєстраційних служб районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, що проходять у м. Ірпінь (Київська область) з 29 листопада по 3 грудня 2011 року та з 12 по 16 грудня 2011 року.

Як правова дисципліна «державна реєстрація речових прав на нерухоме майно» жодним юридичним вузом не викладається. Як повідомила завідуюча кафедрою цивільного права, доктор юридичних наук, професор Київського Національного Університету імені Т.Г. Шевченка Наталія Кузнєцова, відкриття магістратури з зазначеної дисципліни на базі національного університету планується наступного року. 

В урочистому відкритті заходу прийняли  участь та виступили з привітальним словом Керівник Проекту USAID “Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність” Говард Окман, Заступник Директора Агентства США з міжнародного розвитку Сара Вайнс, Голова Державної реєстраційної служби України Леонід Єфіменко, помічник Міністра юстиції Лідія Горбунова та доктор юридичних наук, професор Київського Національного Університету імені Т.Г. Шевченка Наталія Кузнєцова.

Тренінг організовується в рамках практичної реалізації “Протоколу про співробітництво між Державною реєстраційною службою України та Компанією “Кімонікс Інтернешнл ІНК”, яка діє в рамках Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність”, укладеного 19 жовтня 2011 року.

Теги:

Державна реєстраційна служба України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар