Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тренери для безоплатних адвокатів

0 17

Проведено черговий тренінг для адвокатів-тренерів/модераторів з обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: «Методологія підготовки практичних завдань щодо методичних рекомендацій адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» в рамках навчально-орієнтаційної програми, розпочатої за сприяння проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні». Про це повідомили в Мін’юсті.

Під час тренінгу адвокатам-тренерам було презентовано два проекти методичних рекомендацій для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Вони стосуються дій захисника на початкових стадіях досудового розслідування («Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення» та «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу»).

Проведений тренінг став третім серед організованих з початку року подібних заходів (попередні два пройшли 6-8 червня та 5-6 липня 2013 року), спрямованих на створення та розвиток мережі адвокатів–тренерів/модераторів з обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Для цього шляхом анкетування з усіх регіонів України було відібрано 60 адвокатів. Тренінги були присвячені розгляду питань застосування Кримінального процесуального кодексу України у світлі практики Європейського суду з прав людини для подальшої підготовки/консультування своїх колег адвокатами-тренерами на основі такого підходу.

Уже найближчим часом адвокати-тренери розпочнуть проведення каскадних тренінгів у регіонах відповідно до матеріалів, колективно опрацьованих усіма 60 адвокатами-тренерами. Завдяки цьому буде сформовано спільні підходи та практики до застосування нового кримінального процесуального законодавства, спільні стратегії та тактики захисту.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар