Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тренер йоги з Кіпру виграла українських тендерів майже на 6 млрд. гривень

0 9

Компанія «Альтком», власником якої є вчителька йоги з Кіпру, виграла в 2011 році тендерів в нашої держави на рекордних майже 6 млрд. гривень. В основному, на будівництво і ремонт доріг.

За даними, заснованими на публікаціях про тендери в «Віснику державних закупівель», і підрахунках сайту «Наші Гроші», Донецька корпорація «Альтком» з початку 2011 року отримала держзамовлення на проведення різного роду робіт на понад ніж 5,74 млрд. грн.

Зокрема, по тендеру від 17 листопада, підприємство «Дорожнє будівництво «Альтком» отримає 163,12 млрд. грн. на проведення ремонту частин доріг Знамянка-Луганськ-Ізваріно і Запоріжжя-Донецьк.

Також в «Віснику державних закупівель» вказувалося, що 10 жовтня Служба автомобільних доріг Донецької області за результатами тендерів підписала з «Альткомом» ряд угод на реконструкцію і ремонт доріг, за якими компанії дісталося 199,54 млн. грн.

За результатами тендерів 7 вересня «Альтком» підписав угоду на 371,97 млн. грн., 9 серпня – на 92,84 млн., а 1 серпня ДП «Дирекція по будівництву об’єктів до Євро 2012 в м. Львові» у зв’язку з коректуваннями в проектно-кошторисній документації домовилася заплатити донецькій компанії 442,84 млн. грн.

У число самих великі «виграшів» «Альткома» за 2011 рік попали також контракти з тією ж таки Службою автодоріг в Донецької області на 166,31 млн. грн., Управлінням капітального будівництва Донецької міськради на 279,79 млн. грн., і знову з Дирекцією по будівництву об’єктів до Євро 2012 у м. Львові на 720,97 млн. грн.

Група міжнародних журналістів, зацікавившись діяльністю офшорних компаній, провела розслідування. В результаті виявилось, що компанію “Євробалт”, яка володіє контрольним пакетом акцій Альткома”, очолює вчителька йоги з Кіпру Лана Замба. У розслідуванні підкреслюється, що йдеться про фірми, яка раніше отримували багатомільйонні замовлення, не беручи участь в тендерах.

Жінка одночасно очолює 23 компанії у Великобританії, за що отримує щомісячно $534 зарплати.

Джерело:

Дело

Залиште коментар