Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Transparency International: за рік в Україні стало більше корупції

0 13

Україна в індексі сприйняття корупції опустилася із 134-го місця в 2010 році на 152-е місце в 2011 році, констатує неурядова організація Transparency International, яка розповсюдила щорічну доповідь про стан корупції у 183 країнах світу.

Як повідомляє Інтерфакс, Україна у списку 2011 року ділить 152-е місце з Таджикистаном, вище цих двох країн перебуває Уганда, а нижче – Центральноафриканська Республіка.

З країн колишнього СРСР в списку цього року лідирує Естонія, що займає 29-е місце. Росія і Білорусь ділять 143-е місце рейтингу з Азербайджаном, Коморськими островами, Мавританією, Нігерією, Східним Тимором і Того.

Нова Зеландія стала лідером рейтингу, тоді як рік тому трійка кращих включала Данію, Нову Зеландію і Сінгапур.

Як повідомлялося, в 2010 році згідно з доповіддю міжнародної організації Transparency International, Україна посіла 134-е місце за рівнем корумпованості серед 178 країн світу. Для України показник становив 2,4 пункту проти 2,2 пункту в 2009 році.

У зведеному рейтингу Transparency International на одному рівні з Україною містяться такі країни, як Азербайджан, Гондурас, Нігерія, Того, Філіппіни, Бангладеш, Сьєрра-Леоне і Зімбабве. Торік Україна займала 146 місце.

Теги:

Transparency International, корупція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар