Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Transparency International вимагає виключити корупціонерів зі списків

0 95

Представництво в Україні міжнародної антикорупційної організації Transparency International напередодні парламентських виборів закликає всі партії очистити свої списки від корупціонерів.

Антикорупційна організація звертається до журналістів та громадян з проханням надавати їй інформацію про підозру на корупцію серед кандидатів в нардепи.

“Саме для того, аби не дозволити корупціонерам пройти у Верховну Раду, Transparency International Україна оголошує медіа-полювання і просить всіх журналістів та активістів надсилати достовірну та перевірену інформацію про корумпованих кандидатів в нардепи”, – йдеться в повідомленні.

Всі дані після їх правової експертизи будуть в середині жовтня представлені громадськості. ТІ Україна вимагатиме партії очистити свої списки від встановлених недоброчесних осіб.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар