Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Торік надійшло 2,7 тис скарг про насильство в міліції. Покарано лише 66 міліціонерів

0 13

Минулого року в Україні за скоєння різних злочинів було засуджено 351 правоохоронець. З них за скоєння умисних вбивств за ґратами опинилися 98 екс-міліціонерів.

За злочини проти власності минулого року було покарано 90 екс-правоохоронців, за скоєння службових злочинів – 69, за злочини, що пов’язані з обігом наркотичних засобів – 43, за нанесення умисних тяжких тілесних пошкоджень – 25, інші злочини – 25. Про це йдеться у черговому числі Українського тижня.

За даними МВС, за період з 1 січня по 1 жовтня 2011 року, на незаконні дії працівників відомства, пов’язані з насильством,  надійшло  2704 скарг. Засуджено працівників МВС за дії, пов’язані з насильством – 66. З них – 39 до позбавлення волі.

Нагадаємо, наприкінці квітня міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила, що правоохоронні органи в Україні несуть загрозу вболівальникам Євро-2012.

Теги:

МВС, Amnesty International, насилля, міліція

Залиште коментар