Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Торгівля арештованим майном

0 22

З дня запуску пілотного проекту — системи електронних торгів арештованим майном (з 1 травня 2014 р.), вебресурс ДП “Інформ’юст” зібрав майже 165 тисяч переглядів. А кількість учасників, які залишили заявки на участь у торгах, сягнула 1 тис. осіб. 518 користувачів системи залишили заявки на огляд майна, і 220 потенційних покупців здійснили огляд лотів, повідомили РБК-Україна у прес-службі Державної виконавчої служби України.

Наразі у базу внесено 641 лот на суму понад 67 млн грн. Зокрема, об’єкти нерухомості на суму 39 млн грн, транспорт на 8 млн грн.

Найдорожчий лот – 5-кімнатна квартира у Києві – 7 млн, 768 тис. грн.

Пілотний проект уже другий місяць впроваджується у чотирьох регіонах: Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській областях та Києві. З липня до бази системи почнуть вносити інформацію про об’єкти арештованого майна ще з 6 областей – Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Харківської та Чернігівської.

Запуск системи на решті території України запланований на початок 2015 р.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар